Białe listwy przypodłogowe – nowy trend w świecie podłóg

Białe listwy przypodłogowe stały się ostatnio bardzo popularne. Znajdują się w coraz większej liczbie mieszkań i domów. Trend ten przyszedł do nas z zachodu

Listwa przypodłogowa – zadania

Listwa przypodłogowa pełni głównie funkcje dekoracyjną. Ich głównym zadaniem jest to, by pięknie się prezentowały. Jej zadaniem jest też maskowanie nieestetycznych szpar między ścianą a podłogą. Listwy sprawiają, że w szpary nie dostają się zabrudzenia. Pod listwami przypodłogowymi możemy też schować różnego rodzaju kable.

Białe listwy przypodłogowe

Ostatnio bardzo silnym trendem są białe listwy przypodłogowe. Świetnie się prezentują. Każdemu wnętrzu dodają klasy i stylu. Pomieszczenie wygląda bardziej elegancko. Białe listwy przypodłogowe pasują do różnych kolorów. Możemy je łączyć zarówno z podłogą bardzo ciemną, jak i jasną. Dobrze się też sprawdzą w połączeniu z odważnymi, żywymi kolorami. Są więc bardzo uniwersalne. Jeśli w pomieszczeniu znajduje się dużo kolorów, białe listwy przypodłogowe będą z nimi współgrać.

Listwy przypodłogowe – sprawdzone marki

Listwy przypodłogowe powinny być wykonane solidnie. Remont przeprowadzamy raz na kilka lub kilkanaście lat. Listwy muszą więc wytrzymać sporo czasu i nadal wyglądać dobrze. Kupujmy produkty od znanych marek. Będziemy mieć wtedy pewność, że listwy długo nam posłużą nadal pozostając w dobrym stanie.

Białe listwy mdf

Listwy mdf są tańszym odpowiednikiem listew drewnianych. Współczesne rozwiązania jednak świetnie imitują wygląd prawdziwego, litego drewna. Należy również zwrócić uwagę na fakt, że listwy przypodłogowe są odporne na działanie różnych szkodliwych czynników. Dobrze znoszą wilgoć czy chociażby różnego rodzaju działania mechaniczne. Dobrze sprawdzą się na przykład w domach, gdzie znajdują się dzieci. Listwy przypodłogowe są doskonałym połączeniem atrakcyjnej ceny, estetycznego, modnego wyglądu z funkcjonalnością i odpornością. Warto więc rozważyć wybór białych listew przypodłogowych mdf.

Dowiedź się więcej na temat białych listew przypodłogowych na stronie https://e-listwy.pl/cokoly-biale-c-66.html