Czy drzwi harmonijkowe na wymiar to dobry pomysł?

drzwi harmonijkowe na wymiar

Drzwi harmonijkowe na wymiar zdobywają coraz więcej zwolenników. To świetna alternatywa dla drzwi skrzydłowych oraz idealne wręcz rozwiązanie dla małych pomieszczeń. Ponadto ich ceny są bardzo atrakcyjne, a wykonanie i design potrafi jak nic innego dodać stylu pomieszczeniom.

Alternatywa dla drzwi skrzydłowych

Wszyscy doskonale wiemy, że klasyczne drzwi skrzydłowe potrafią zająć dość sporą część przestrzeni, a ich cena potrafi nieraz dość mocno nadszarpnąć domowy budżet. Drzwi harmonijkowe na wymiar, nie tylko są dla nich praktyczną alternatywą, która zaoszczędzi przestrzeń, ale również pozwoli zaoszczędzić część gotówki, którą trzeba byłoby przeznaczyć na drzwi. Jest to szczególnie dobre rozwiązanie dla mieszkań, których metraż nie jest zbyt duży, a nam zależy na tym, aby jak najwięcej powierzchni mogło służyć do użytku. Co więcej, drzwi harmonijkowe na wymiar to niemal zbawienie dla wszystkich niestandardowych rozmiarów. Dzięki możliwości zamówienia ich pod indywidualne potrzeby każdego klienta, w doskonały sposób można je dopasować do niemal każdej przestrzeni i rozmiaru.

drzwi harmonijkowe na wymiar

Stylowy dodatek do mieszkania

Drzwi harmonijkowe to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla małych przestrzeni. To także bardzo stylowy dodatek, który potrafi ożywić wnętrze i nadać mu nowoczesnego designu. Nietrwałe i standardowe drzwi harmonijkowe, które kojarzymy z wcześniejszych lat, coraz częściej odchodzą w zapomnienie. Obecnie drzwi przesuwne w typie harmonijki wykonywane są z drewna, dzięki czemu są znacznie solidniejsze, a ich design potrafi zaskoczyć niemal każdego. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na dopasowanie idealnych wręcz drzwi do wszystkich pomieszczeń. Jeśli więc chcesz urządzić wnętrze swojego mieszkania w stylu nowoczesnym, a jednocześnie minimalistycznym, to drzwi harmonijkowe na wymiar będą rozwiązaniem idealnym. Białe drzwi świetnie będą komponować się z białymi meblami i srebrnymi/metalowymi dodatkami. Dla wszystkich fanów aranżacji wnętrz mogą się one okazać strzałem w dziesiątkę.

Wpis powstał we współpracy z http://www.drzwi-harmonijkowe.pl/.