Dekoracje do sypialni

Sypialnia to jedno z najbardziej intymnych pomieszczeń naszego domu bądź mieszkania. Musi być przede wszystkim wyjątkowa pod względem aranżacji, ale także dostosowana do naszych potrzeb. Gołe ściany sprawiają wrażenie pustki, dlatego staramy się ozdobić sypialniane ściany, aby zrobiło się nieco przytulniej. Jakie są sposoby na uzyskanie nastrojowej sypialni?

Napisy na ścianie

Ogromną popularność zyskały naklejki napisy na ścianach, które mogą być naklejane bądź odrysowywane od wzoru. Możemy spotkać się między innymi z takimi napisami:

– Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej

– Home sweet home

– You & Me

– Kuchnia jest sercem domu

i wiele innych podobnych. Co więcej, możemy spersonalizować napis na ścianę i stworzyć swój własny, wymyślony przez nas. Może masz jakieś ulubione powiedzenie, przysłowie albo hasło, które Cię charakteryzuje? Naklejki napisy na ścianę znajdziesz https://yokodesign.pl/naklejki-na-sciane-napisy/

Plakaty skandynawskie

Styl skandynawski podbił serca Polaków. W wielu domach i mieszkaniach możemy spotkać się z takimi dodatkami do wnętrz. Plakaty zawsze są na topie, a co więcej – jeśli dany wzór czy obrazek nam się znudzi wystarczy go zmienić. Plakaty skandynawskie przepięknie orzeźwią twoje wnętrze i nadadzą mu nowego, zupełnie nowego charakteru. Popularne obrazki w plakatach skandynawskich to między innymi jelenie, ciekawe napisy, ale także wzory.

Poszewki i narzuty

Większość osób maluje ściany w sypialni na szaro bądź biało. Warto dodać nieco koloru swojemu wnętrzu i ocieplić je poprzez kolorowe poszewki czy narzuty. Bardzo popularne stały się pledy wełniane, które idealnie komponują się w wnętrzu zawierającym plakaty skandynawskie.

Świece

Nieco romantyczności, ale i także blasku i ciepła dodadzą aromatyczne świece. Przepiękne świeczniki staną się ozdobą twojej sypialni, a czytanie książki przy świecach to bardzo fajna sprawa.

Puszysty dywan

Wyobraź sobie, że wstajesz rano i kładziesz nogę na zimnej podłodze… Aż dreszcze przechodzą przez ciało. Warto zakupić puszysty dywan, dzięki któremu codzienne wstawanie z łóżka będzie o wiele przyjemniejsze. A oprócz tego – pomieszczenie stanie się o wiele przytulniejsze.

To tylko kilka dodatków, w które warto zainwestować aranżując swoją sypialnię. Puszysty dywan, świece czy plakaty skandynawskie sprawią, że pomieszczenie to w zupełności się odmieni.