Dofinansowanie do szkoły trenerów

Szkoła trenerów dofinansowanie

Częstą wymówką, którą stosują osoby leniwe jest wykorzystywanie argumentu finansowego. „Nie rozwijam się, bo to kosztuje”. Jesteś coachem, który planuje podwyższać swoje kwalifikacje? Chcesz nim być? No to uwaga: teraz nie masz wymówek, bo na szkołę trenerów można dostać dofinansowanie.

Jak to działa?

Aby otrzymać dofinansowanie do szkoły trenerów należy skorzystać z firmy będącej w bazie usług rozwojowych, np. moderator ( https://moderator.edu.pl ). Dofinansowania są ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego (EFS). Maksymalna wysokość zwrotów szkolenia to 80%, a łączne dofinansowanie to 25 000 zł. Dofinansowaniem mogą być objęte zarówno szkoły jak i projekty zamknięte.

Europejskie Fundusze Społeczne – co to?

EFSy powstały w odpowiedzi na różnice w zatrudnieniu w państwach członkowskich. Ich celem jest zwiększanie spójności społecznej i dobrobytu na terenie UE. Wszystkie programy, które są wpisane jako projekty EFS mogą korzystać z dofinansowania.

Oczywiście należy brać pod uwagę konieczność poniesienia części inwestycji. Tak czy owak, lepiej chyba przeznaczyć kilkaset czy nawet kilka tysięcy złotych na rozwój osobisty niż na nową zabawkę. Szkoły trenerów są coraz popularniejsze w Polsce, a szkolenia organizuje wiele firm. Nie wszędzie można jednak skorzystać z tak atrakcyjnego dofinansowania jak w szkole moderatora.

Jakim trenerem powinieneś być?

Nie ma definicji idealnego trenera. Dlatego zawsze powinieneś zapytać, czy dana szkoła oferuje unikalne sytuacje edukacyjne. Nie powinieneś też nabierać wprawy trenerskiej „w próżni”, na podstawie teoretycznych przykładów. W szkole moderatora czuwają nad Tobą specjaliści, dzięki czemu możesz być pewien, że odbierasz wiedzę najwyższej jakości.

Moderator
Moderator w fizyce jest spowalniaczem neutronów w reaktorach jądrowych, a w relacjach interpersonalnych jest osobą spowalniającą m.in konflikty 🙂

Czy szkoły trenerów moderator.edu.pl są dla mnie?

Jeśli zadajesz sobie to pytanie – najprawdopodobniej tak! Osoby, które potrafią krytycznie patrzeć na otaczającą je rzeczywistość mają świetne predyspozycje do pozostanie trenerami, coacherami. Dlatego nie zastanawiaj się dłużej i już dziś skorzystaj z dofinansowania Unii Europejskiej na szkołę trenerów. Ucz się z moderatorem, bo naprawdę warto. 😉