Drzwi na wymiar do mieszkania

drzwi na zamówienie

Drzwi stanowią jeden z ważniejszych elementów mieszkania. Ze względu na to, że ich wymiana często łączy się z kuciem, to najczęściej nowe drzwi wstawiamy przy większych remontach mieszkania.

Sprawia to, że warto szczególnie się zastanowić przy ich wyborze, ponieważ w przypadku, kiedy przestaną nam się podobać po szybkim czasie lub nie będą nam pasować do wnętrza, to ich wymiana może stać się problematyczna i poza samymi drzwiami pociągnie ze sobą także koszt malowania pomieszczenia. Obecnie na rynku jest dostępny szeroki wybór różnego rodzaju drzwi. Pomimo tego wielu z nas decyduje się zamówić drzwi na wymiar. Kraków i niemalże każde większe miasto, to miejsca, w którym istnieje co najmniej jeden zakład stolarki drzwiowej. Decydując się na drzwi na zamówienie warto wybrać właśnie jeden z nich. Daje, to wiele korzyści aranżacyjnych oraz pozwala dopasować drzwi do futryn o niecodziennych wymiarach.

drzwi wewnętrzneDrzwi na zamówienie – większe możliwości aranżacji

Zakup drzwi na wymiar gwarantuje nam, że sami możemy skupić się na szczegółach i wybrać wiele dodatków i elementów wykończeniowych, dzięki czemu możemy stworzyć wzór, który w pełni będzie dopasowany do naszego wnętrza i stanie się jego integralną częścią. Wybór odpowiednich drzwi na zamówienie powinien być zależny zarówno od względów estetycznych, jak również funkcjonalnych. Przykładowo – w niedużych pomieszczeniach bardzo dobrze mogą sprawdzić się drzwi rozsuwane, które jak są otwarte, to zajmując dużo mniej miejsca niż typowe drzwi skrzydłowe. Zakup drzwi na wymiar to także możliwość wybrania okuć.  Możemy sami zadecydować jakie klamki do drzwi chcemy by były do drzwi zamontowane. Warto wspomnieć o tym, że przecież klamki do drzwi dodają drzwiom charakteru i sprawiają, że prezentują się estetycznie. Klamki drzwiowe  w bogatej gamie kolorystycznej (czarne, srebrne, chromowane, pozłacane) dostępne w sklepie: https://handles.pl

Dopasuj drzwi do nietypowej futryny

Przy nietypowych rozmiarach futryn drzwi na zamówienie często okazują się jednym rozwiązaniem. Najczęściej taka sytuacja ma w budownictwie starego typu, w którym posługiwano się innymi rozwiązaniami niż teraz. Firmy zajmujące się stolarką drzwiową oferują profesjonalny pomiar i doradztwo, dzięki któremu można zamówić najbardziej optymalne do naszego wnętrza drzwi na wymiar.

Podsumowanie

Pomimo, że na rynku można znaleźć niezwykle wiele gotowych modeli drzwi, to wiele osób nadal woli skorzystać z ofert zakładów stolarskich oferujących drzwi na wymiar. Daje to znacznie więcej możliwości aranżacyjnych oraz pozwala w pełni dopasować drzwi do wnętrza naszego mieszkania.