Duża komoda do salonu — dlaczego warto?

duża komoda do salonu

Pięknie wykonana duża komoda może okazać się strzałem w dziesiątkę. Jest to nie tylko praktyczne rozwiązanie dla Twojego wnętrza, ale również wyjątkowy element aranżacji wnętrza. Ekskluzywna komoda do salonu potrafi nadać wnętrzu charakteru, a wyjątkowy design sprawi, że salon będzie prezentować się jeszcze bardziej stylowo niż dotychczas.

Pojemność i przestrzeń – 5 czy 10 szuflad?

Duża komoda, choć może wydawać się zbyt ogromna, to tak naprawdę może okazać się, że jest bardzo dobrym rozwiązaniem, które oszczędza miejsce. Zadając sobie pytanie “ile szuflad wybrać”, nie można odpowiedzieć jednoznacznie. Wszystko zależy od Twoich, indywidualnych potrzeb. Komoda, która posiada 10 szuflad, jest bardzo pojemna, co pozwoli zaoszczędzić miejsce w innych częściach domu. Duża komoda to nie jedyna opcja. Można zainwestować również w nieco mniejszą — taką, która posiada na przykład 5 szuflad. Ten designerski mebel, nie tylko nada wyjątkowego stylu i wyglądu Twojego salonu, ale również pozwoli przechować naprawdę sporą ilość rzeczy. Wbrew pozorom, duża komoda to dobre rozwiązanie dla małych mieszkań. W końcu lepiej kupić jeden konkretny mebel niż kilka i zmarnować tym przestrzeń, której nie ma zbyt wiele. Komoda ustawiona w dobrym miejscu (wzdłuż ściany lub w rogu salonu) nie będzie przeszkadzać podczas codziennego krzątania się po mieszkaniu, a jednocześnie pozwoli zachować upragniony porządek.

ekskluzywna komoda do salonu

Ekskluzywna komoda do salonu — wyjątkowy dodatek

Oryginalne komody, które zachwycają swoim designem, to świetny dodatek do salonu. Jeśli posiadasz w nim ciemne meble, doskonale sprawdzi się komoda wenge. Będzie ona świetnie kontrastować z jasnymi ścianami, a także idealnie współgrać z roślinami. Ekskluzywna komoda do salonu, mimo swojego praktycznego zastosowania, jest również meblem, dzięki któremu Twój pokój dzienny będzie po prostu wyglądać bardzo elegancko. Wybierając design komody, dobieraj go tak, aby pasował on do reszty mebli. To również bardzo dobre rozwiązanie, jeśli salon wydaje się pusty. Oryginalne komody potrafią wypełnić pustkę w piękny sposób, jednocześnie nie zabierając zbyt dużej powierzchni pokoju. Poszukując swojej wymarzonej komody do salonu, koniecznie odwiedź stronę https://wnetrzarskie.pl/pl/c/Komody/389/8/default/3. Z całą pewnością znajdziesz tam coś idealnego dla siebie i Twojego domu.

Wpis powstał we współpracy ze sklepem wnętrzarskie.pl