Garden party – jakie wybrać ozdoby?

Nastał maj a wraz z nim sezon grillowy. Coraz cieplejsze dni zachęcają do spędzania wolnego czasu na zewnątrz. Osoby posiadające ogródki przydomowe, przestronne tarasy, a także ogródki działkowe – mają doskonałą okazję do zorganizowania letniego garden party! Jak zabrać się za organizację tego typu przyjęcia?

Nie zapomnij o ozdobach ogrodowych

Przyjęcie w ogrodzie kojarzy się z miło spędzonym czasem, błogim wylegiwaniem się na hamaku, a także ze smakiem grillowanych potraw. Aby nadać szczególnego charakteru naszemu wydarzeniu, warto pomyśleć o ozdobach ogrodowych. Czym zatem możemy ciekawie przyozdobić nasze garden party? Oto nasze sprawdzone propozycje!

Balony – must have dekoracji ogrodowej

Kolorowe balony są absolutnie doskonałą ozdobą, która w kilka chwil potrafi dodać magii i czaru danej przestrzeni. Warto nadmienić, że obecnie na rynku dostępnych jest wiele ciekawych modeli. Balony na hel będą przepięknie wyglądały przymocowane do krzeseł, elementów altanki, płotu, a nawet drzew. Ponadto do dyspozycji mamy balony w różnorodne kształty, zatem bez problemu zorganizujemy imprezę tematyczną, jeśli na taką się zdecydujemy. Absolutnym hitem są również balony led, które pięknie prezentują się po zmierzchu – wprowadzą absolutnie magiczną atmosferę do Waszego ogrodu!

Serpentyny i girlandy

Inną dekoracją, której nie może zabraknąć na przyjęciu ogrodowym, to serpentyny oraz girlandy. Pięknie będą prezentować się rozwieszone między drzewami, ale również można fantazyjnie przywiesić je na ogrodzeniu. Warto wybierać intensywne i połyskujące kolory, gdyż bardziej subtelne pastele oraz kolory ziemi mogą zbytnio wtopić się w tłum. 

Lampiony

Jeśli zależy Wam na stworzeniu magicznego i romantycznego nastroju, to poza balonami na hel oraz balonami ledowymi, piękny efekt wykreują lampiony ogrodowe. Produkty te są specjalnie przystosowane do stosowania na zewnątrz, zatem nie straszne im nawet kłopotliwe warunki atmosferyczne. Ich równomierne rozlokowanie cudownie rozświetli cały ogród, dostarczając subtelny strumień światła. Natomiast przy pomocy lampionów również możemy wyeksponować jedno konkretne miejsce w ogrodzie – może to być jego najładniejsza część, romantyczna huśtawka lub stół z napojami i przekąskami.

Dekoracja stołu ma znaczenie

Myśląc o dekoracji garden party, absolutnie nie można pominąć kwestii przystrojenia stołu. Stanowi on centralny punkt przyjęcia, przy którym wszyscy biesiadnicy będą wspólnie spożywać posiłki oraz rozmawiać. Warto zadbać o to, aby takie elementy, jak obrus, serwetki, zastawa, kubki oraz talerze, tworzyły jedną spójną kompozycję. Tak przyozdobiony stół wraz z pozostałymi ozdobami stworzy naprawdę wspaniały klimat. Świetnej jakości różnorodne dekoracje znaleźć można na stronie internetowej https://towarnafestyny.pl/.