Imprezy okolicznościowe – Wrocław jest najlepszy

Sala na imprezę

Kiedy stajemy przed koniecznością zorganizowania imprezy okolicznościowej, pierwszym. naturalnie nasuwającym się pytaniem jest „gdzie”? Osoby mieszkające w województwie dolnośląskim z pewnością doceniają obszary natury 2000. Znacznie trudniej jednak mają osoby mieszkające w ścisłym centrum Wrocławia – wyjazd poza miasto okazuje się czasem bardzo trudny. Poza tym, nie wszyscy mają zamiar dojeżdżać na imprezę 50 kilometrów od centrum.

Wybór pada więc na salę okolicznościową. I tutaj kolejny problem: natłok ofert. Wrocław jest miastem o wieloletniej tradycji, do którego rokrocznie przyjeżdżają tysiące turystów. Nie sposób posiłkując się wyłącznie wskazówkami od ulotkarzy wybrać najlepszą ofertę sali na imprezę okolicznościową. Warto więc wspomóc się wiedzą a posteriori naszych bliskich, przyjaciół czy rodziny. Nie masz bliskich ani przyjaciół ani rodziny? Nic nie szkodzi – od czego masz mnie. 😉

W poszukiwaniu sali okolicznościowej…

Poszukiwanie sali na imprezę rozpocząłem w okolicach września ubiegłego roku. Wtedy to moja córeczka Zuzia potrzebowała (no dobra – ja potrzebowałem) znaleźć odpowiednią salę na chrzest… a właściwie to, co dzieje się po chrzcie. Naturalnie chodziło o imprezę. Długo obijałem się po wrocławskim rynku, zanim dotarłem do czerwonej cebuli ( http://www.czerwonacebula.pl/przyjecia-okolicznosciowe-wroclaw ). No ale chrzest to nie jest coś szczególnie wymagającego – wiadomo, że za bardzo się nie zabaluje, w końcu dziecku nie można podać alkoholu. Tak przynajmniej mówią (osobiście nie rozumiem tego ograniczenia – od niemowlęcia nie wylewałem za kołnierz).

Później jednak moja siostra miała urodziny. Wtedy przypomniałem sobie o „Czerwonej”. Zadzwoniłem do uroczej obsługi, powiedziałem, co i jak… Pani obsługująca nasze zamówienie z ciepłym głosem powiedziała, że sala okolicznościowa będzie gotowa na ustalony termin i życzy miłej imprezy. Rzeczywiście – musiało być bardzo miło, bo niewiele pamiętam.

Wracałem do Czerwonej Cebuli wiele razy

Oczywiście próbowałem później znaleźć coś innego, lepszego, ale na próżno. Imprezy okolicznościowe w „Cebuli” zawsze były najlepsze. I mogę Was zapewnić, że jeżeli ktokolwiek płakał, to tylko ze śmiechu. Od tej pory nie szukam innych sal – niezależnie od okoliczności, polecam tę restaurację. Imprezy zawsze są udane, a ludzi szczęśliwi.