Inwestycje budowlane w które warto zainwestować

Na rynku mieszkaniowym można zaobserwować spore zmiany. Dotyczą one przede wszystkim samych cen mieszkań jak również wybieranych lokalizacji do zamieszkania. Większość nabywców skłania się do zakupu mieszkań deweloperskich niżeli tych dostępnych na rynku wtórnym.

Wszystkiemu winna jest cena i dostępność mieszkań. Coraz mniej osób chce sprzedawać mieszkania, woli je oddawać pod wynajem czego efektem jest większe zainteresowanie mieszkaniami deweloperskimi. W praktyce okazuje się również, że mieszkania dostępne na rynku pierwotnym są stosunkowo tańsze o tych dostępnych z tak zwanej “drugiej ręki”.

Na jakie mieszkania jest popyt?

Rząd wyszedł naprzeciw młodym rodzinom oferując im coraz to nowsze programy pomocowe, dzięki którym są oni w stanie nabyć mieszkanie z dofinansowaniem. Nic dziwnego, że największym zainteresowaniem cieszą się więc mieszkania z większym metrażem zazwyczaj M3. Jeśli zaś mowa o samym miejscu zamieszkania zazwyczaj wybór pada na lokalizację w bliskiej odległości centrum bądź dobrze skomunikowane. Rodziny z dziećmi wybierają nieruchomości położone niedaleko terenów zielonych i niedaleko od punktów usługowych i ośrodków sportowych przedszkoli czy szkół. Trudno się temu dziwić w końcu rodziny z dziećmi chcą by ich pociechy miały ułatwiony dostęp do edukacji.

Nabywcy wybierają inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie

Analitycy rynków mieszkaniowych wcale nie są zdziwieni, że regionem w którym notuje się największe zainteresowanie mieszkaniami z rynku pierwotnego jest Rzeszów. Owszem jeszcze parę lat temu Rzeszów był uznawany za mało rozwojowe miasto notujące duże bezrobocie. Obecnie sytuacja diametralnie się zmienia, Rzeszów bardzo zyskał w oczach mieszkańców i samych przyjezdnych chcących tutaj zamieszkać.

Oferta inwestycji budowlanych jest tutaj spora. Jeśli chodzi o rynek nieruchomości jest tutaj w czym wybierać. Apklan to jeden z deweloperów, który tworzy inwestycje budowlane w Rzeszowie dla różnych klientów. Bowiem do dyspozycji nabywców oddaje mieszkania jednopokojowe i mieszkania idealne dla dużych rodzin. Dodatkowo tworzy inwestycje budowlane, które są dobrze zlokalizowane. W ofercie tego dewelopera znajdziesz inwestycje zlokalizowane w centrum miasta jak i dzielnicach Rzeszowa.

Na stronie APKLAN przykładowe realizacje projektów mieszkań dewelopera z Rzeszowa