Jak oryginalnie wykorzystać balony na hel?

balon z konfetti

Balony to nieodzowny element niejednej imprezy, a najwięcej radości dają, kiedy są napełnione helem. Jak ze wszystkim jednak, tak i z balonami można przesadzić, sprawiając, że wykorzystująca je dekoracja będzie kiczowata. W tym artykule podajemy sposoby kreatywnego wykorzystania balonów na hel, dzięki którym będą one nie lada atrakcją.

balony na helBalony ze zdjęciami

Pomysł jest niesamowicie prosty – do balonów z helem przywiązujemy wstążki, a do nich – zdjęcia. Świetnie sprawdza się to na imprezach takich jak urodziny, rocznice czy wesela – za pomocą tak przygotowanych balonów można przedstawić historię jubilata od urodzenia do dzisiaj, historię pary zawierającej małżeństwo itp. Mogą też sprawdzić się np. na wieczorach panieńskich, gdzie podkreślą ważne wydarzenia z życia grupy przyjaciółek. Jest to bardzo prosty, a jednocześnie pomysłowy i efektowny sposób na wykorzystanie balonów i uświetnienie imprezy.

Balon z niespodzianką

Każdy z nas z łatwością potrafi przywołać w pamięci obraz wychodzącej z kościoła pary młodej, która jest obsypywana przez gości konfetti, ryżem czy monetami. Mamy dla was podobny i bardzo efektowny pomysł: przed napompowaniem balonu helem, wystarczy wsypać do niego nieco konfetti oraz (opcjonalnie) włożyć do środka kilka banknotów. Jak łatwo sobie można wyobrazić, po przebiciu balonów, wysypie się z nich deszcze konfetti i pieniędzy. Robi wrażenie, prawda? Ważne, by nie przesadzić z ilością konfetti i banknotów w balonie ani nie zastępować banknotów monetami – zależy nam w końcu na tym, by przed przebiciem, balon unosił się w powietrzu!

balon z konfetti

Świecące balony

To kolejny ciekawy pomysł na to, jak zwykłe balony na hel mogą stać się naprawdę wyjątkowe, wzbudzać zachwyt i przykuwać uwagę. Zadanie wymaga od nas odrobiny sprawności, byśmy niechcący nie uszkodzili balonów. Co zrobić, by świeciły? Wystarczy przed napompowaniem włożyć do ich wnętrza bezprzewodowe światełka LED. Po napełnieniu balonów helem, będą one nie tylko pięknie wznosić się w powietrze i zachwycać swoimi kolorami, ale także świecić. Do tego pomysłu najlepiej sprawdzą się balony lateksowe.

Pomysłów na kreatywne i nietypowe zastosowanie balonów jest wiele – my przedstawiliśmy te, które świetnie sprawdzają się po napełnieniu balonów helem. Niesamowite efekty można uzyskać jednak również z balonami wypełnionymi powietrzem – ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia!