Jaki wózek do żłobka zagwarantuje bezpieczeństwo?

Wózek wielki

Nic tak nie męczy opiekunów żłobków i przedszkoli jak konieczność pilnowania malców. Ale jeszcze większą katorgą są przechadzki na świeżym powietrzu. Musimy pamiętać, że nierzadko ilość dzieci przypadających na jednego opiekuna przekracza możliwości obserwacyjne przeciętnych osób. Przyjemnie w takich sytuacjach wsadzić dzieci do swego rodzaju „autobusu” wózkowego, czyli wózka, który pozwala przetransportować w nim trójkę, czwórkę a nawet szóstkę dzieci. Czy takie wózki w ogóle istnieją?

Childhome odpowiedzią na Twoje problemy

Aby odpowiedzieć na to pytanie, przeszukaliśmy wszystkie możliwe sklepy i znaleźliśmy ostatecznie wózki marki Childhome. Są to wózki wykonane z wysokiej jakości materiałów. Przy tym są bardzo lekkie i wygodne w trakcie spaceru. Wyobraźmy sobie, że musimy z jakiegoś powodu wnieść taki wózek na szóste piętro. Czy to będzie problem? Okazuje się, że nie – nawet tak wielkie wózki można z powodzeniem składać i przenosić.

Co więcej, posiadają one system zwrotnych kółeczek, dzięki którym możemy z powodzeniem pokonywać nawet najciaśniejsze zakręty. My testowaliśmy wózek Sixseater (sześcioosobowy) i można było nim skręcać praktycznie w miejscu, więc tym bardziej mniejszy (Quardruple) powinien być w porządku.

Bezpieczeństwo dzieci w wózku żłobkowym to priorytet

Zwróciliśmy się z prośbą o analizę materiałów, z których wykonane są wózki Childhome. Okazuje się, że są w pełni ekologiczne. Mamy tutaj również możliwość naciągnięcia foli przeciwdeszczowej. A zatem trudne warunki pogodowe nie będą problemem w odkrywaniu nowych, wspaniałych miejsc przyrody oraz miasteczek. Musimy pamiętać, że istnieją podróbki tych wózków wykonane na ramie ze stopów stali. Ich kupno jest wysoce niezalecane, ponieważ ważą zbyt wiele. Natomiast wózki Childhome są wykonane na ramie aluminiowej, co zapewnia nie tylko wysoką trwałość, ale również daje gwarancje, że w razie potrzeby przeniesienie wózka nie będzie szczególnie uciążliwe.

Jeśli więc chcemy cieszyć się każdym spacerem z dziećmi z przedszkola czy żłobka, wybór wózka wieloosobowego childhome jest optymalnym rozwiązaniem. Zapytaj na stronie modnego rodzica ( https://www.modnyrodzic.pl/pl/c/Wozki-do-zlobkow/71 ) o szczegóły oferty i dokonaj zakupu już dziś.