Muszle WC i bidety – jak wyposażyć łazienkę?

Wyposażenie łazienki, to bardzo ważny element w tworzeniu swoich czterech kątów. Łazienka to miejsce, które powinno był zarówno stylowe jak i praktyczne, Dlatego też wszystkie elementy wyposażenia łazienki powinny świetnie się ze sobą komponować – w tym również muszle wc. 

 

Muszla podwieszana czy stojąca – zaaranżuj łazienkę

 

Przy wyborze muszli klozetowych pierwsze pytanie jakie powinniśmy sobie zadać to pytanie czy wybrać podwieszaną czy stojącą misę wc. To na jaki rodzaj muszli WC się zdecydujemy zależy przede wszystkim od tego jaką posiadamy instalacje. 

 

Powinniśmy zwrócić uwagę również na takie elementy jak design naszej muszli toaletowej. W łazienkach, które są urządzone bardziej w stylu nowoczesnym lub klasycznym – lepiej będzie pasować muszla wc o geometrycznym kształcie. Tego typu rozwiązanie doskonale będzie wyglądać do ciemnych kafelków, które są imitacją drewna. Jeśli chcemy postawić na nowoczesność, naszym gustom szczególnie powinna odpowiadać czarna muszla wc. Z pewnością tego typu rozwiązanie urozmaici niejedną łazienkę. Czarna muszla wc może jednocześnie doskonale korespondować z czarno złotymi kafelkami jak również być doskonałym elementem, który będzie kontrastować z jasnymi elementami wyposażenia łazienki. 

Okrągła muszla WC – klasyka i praktyczność

 

Jeśli jestesmy miłośnikami klasycznych rozwiązań i w takim wlaśnie stylu jest urządzona nasza łazienka – powinniśmy postawić na okrągłą muszlę WC. Do łazienek urządzonych w klasycznym stylu doskonale będzie pasować muszla wc o bardziej opływowych kształtach. Takie rozwiązanie świetnie sprawdzi się, niezależnie do tego czy szukamy podwieszanej czy stojącej muszli do toalety. Okrągła muszla WC nie tylko doskonale się prezentuje, ale również jest łatwa do utrzymaniu w czystości. Dodatkowo w sklepie Arbo Łazienki możemy znaleźć wiele modeli muszli WC, które wyposażone są w specjalną powłokę antybakteryjną: https://www.arbolazienki.pl/muszle-wc-bidety. Obecnie wybór muszli WC jest ogromny, możemy wybierać spośród mis wc podwieszanych i stojących o różnych kształtach i kolorach.