Na co zwrócić uwagę przy budowie garażu tynkowanego?

Garaż tynkowany

Przed decyzją o budowie garażu powinniśmy wziąć pod uwagę kilka istotnych aspektów. Najważniejszym czynnikiem decyzyjnym jest z pewnością cena budowy, drugim jakość, a następnym czas realizacji. Garaż tynkowany z płyt warstwowych to rozwiązanie, które łączy ze sobą wszystkie te aspekty. Sprawdź na co zwrócić uwagę przed jego budową.

Cechy garażu tynkowanego z płyt warstwowych

Garaże tynkowane z płyt warstwowych to rozwiązanie trwałe i odporne na uszkodzenia. Podczas realizacji warto wybrać ekipę, która będzie korzystać z wysokiej jakości materiałów budowlanych, dzięki czemu zyskamy gwarancję wytrzymałości. Garaże tynkowane z płyt warstwowych cechuje wysoka izolacja termiczna. Zimą nie ucieka ciepło, natomiast latem pomieszczenie nie nagrzewa się. Do największych zalet garaży tynkowanych należy szybkość realizacji. Gotowa konstrukcja nie wymaga fundamentów, a jedynie betonowej posadzki lub kostki. Tynkowany garaż w łatwy sposób dopasujesz również do stojącego już na posesji budynku mieszkalnego.

Garaż tynkowany cena

Zaletą garaży tynkowanych jest również ich cena. Takie rozwiązanie można wykonać już od 5 tysięcy złotych za garaż jednostanowiskowy. Oczywiście, na finalne koszty wpływa wielkość garażu, a także wykończenie w postaci okien, drzwi garażowych itp.

Trwały i wytrzymały garaż tynkowany z płyt warstwowych wykonasz z firmą Piotr: https://piotr.com.pl.