Na jakie znicze warto zwrócić uwagę?

znicz serce

Znicze to doskonały sposób na to, aby podkreślić pamięć o osobach nam bliskich, których już z nami nie ma. Wybór jest naprawdę ogromny i każdy znajdzie z całą pewnością coś, co będzie mu odpowiadać – znicze z symboliką, personalizowane czy ceramiczne. Branża ta stale się rozwija, nieustannie podając nowe rozwiązania pod kątem designu. Na jakie znicze warto więc zwrócić uwagę? Podpowiadamy w naszym artykule.

Znicz serce, czyli piękny dowód naszych uczuć

Znicz serce można śmiało okrzyknąć jednym z topowych wzorów wybieranych do przyozdabiania pomników. Nie można się jednak temu dziwić, przecież znicz serce to doskonały sposób na to, aby wyrazić swoje uczucia do bliskiej nam osoby, której już z nami nie ma. Nie sposób jednak nie zauważyć, że mimo tego popularnego motywu, zniczy w kształcie serca jest cała masa, a każdy z nich jest wyjątkowy. To świetny przykład tego, jak różnie można interpretować ten sam motyw. Warto również zaznaczyć, że znicz z motywem serca jest świetnym miejscem na dedykację – dzięki temu będzie on jeszcze bardziej osobisty i prosto z… serca.

Znicz serce znajdziesz pod adresem https://www.ozdobiarnia.pl/kategoria-produktu/znicze/znicz-serce/.

znicz serce

Znicze zalewane – piękny element dekoracyjny

Niewątpliwie, jednym z ciekawszych typów zniczy są znicze zalewane. Duże, eleganckie, a nawet nieco designerskie znicze prezentują się naprawdę dobrze. W piękny i wyjątkowy sposób podkreślają one elegancki styl pomnika. Jedną z zalet tego typu zniczy jest również to, że są one mało atrakcyjne dla złodziei. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że nie da się ukryć na nich śladów użytkowania! Zwykłe znicze na wkłady można ukraść i z łatwością sprzedać – w końcu wystarczy wymienić wkład. Tutaj jednak nie ma takiej możliwości. Na pierwszy rzut oka będzie można zauważyć spalony knot oraz roztopiony wosk. Jest więc to rozwiązanie nie tylko piękne, ale również sprytne. Dla osób zmagających się z problemem stale znikających zniczy z grobów bliskich z całą pewnością będzie to strzał w dziesiątkę.