Naklejki do pokoju dziecięcego

Wystrój pokoju dziecięcego jest nie tylko ważny dla samych rodziców, ale również istotny z perspektywy rozwoju dziecka. Ostatnio modnym pomysłem na ożywienie ścian są naklejki.

Czym są naklejki ścienne?

Naklejki ścienne to naklejki przystosowane do naklejenia na ścianę bez użycia kleju.

Rodzaje naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego

W sklepach stacjonarnych i internetowych można kupić wiele różnych rodzajów, kształtów i wielkości naklejek ściennych. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym motywom pojawiającym się na takich naklejkach.

Naklejka na ścianę zwierzęta leśne

Wśród naklejek na ścianę do pokoju dziecięcego popularne są zwierzęta leśne. Prym wiodą sowy, lisy i oczywiście jelonki i sarenki. Tego typu naklejki pobudzają wyobraźnie dziecka, ale również sprzyjają jego prawidłowemu rozwojowi.

Naklejka miarka wzrostu

Nie tylko ozdobą ściany, ale również ciekawym elementem pozwalającymi na zapisywanie wzrostu dziecka jest naklejka z miarką wzrostu. Występują one w różnych formach i kształtach. Najczęściej spotyka się te ze zwierzętami.

Naklejki mapy

Dla większego dziecka w wieku szkolnym ciekawym pomysłem jest mapa w formie naklejki na ścianę. Można kupić naklejki z mapą Polski bądź mapą świata w ciekawej kolorystyce.

Gdzie kupić naklejki ścienne?

Naklejki oferują sklepy internetowe i sprzedawcy na portalach aukcyjnych. Ciekawym sklepem internetowym jest yokodesign.pl. Kupując naklejki należy zapoznać się z opiniami o sklepie. Słabej jakości chińskie naklejki mogą sprawiać problemy już na etapie odklejania od karty.