Okrągłe urodziny: dekoracje i menu

sylwestrowe dekoracje

60 urodziny to bardzo ważny moment. Warto tak je zorganizować, by były warte wspomnienia przez kilka najbliższych lat. Czego nie może zabraknąć na imprezie urodzinowej?

Urodzinowy nastrój

A kto powiedział, że tylko dzieci na swoich urodzinach chcą mieć wspaniałe dekoracje? Dorośli również lubią bawić się w salach, które są pięknie udekorowane. Balony na hel, balony foliowe czy serpentyny to idealny element wystroju każdego wnętrza. Pięknie udekorowana sala to jeden z elementów udanego przyjęcia. Dekoracje warto kupować w hurtowniach, gdzie jest taniej np.: https://towarnafestyny.pl/

Ważny jest również piękny stół. Udekorowany w radosne, jasne kolory będzie prezentował się elegancko i odświętnie. Elegancki obrus, przykryty bieżnikiem. Do tego kolorowe serwetki do wytarcia rąk. Świeże kwiaty na stole. Świece bądź lampiony jeżeli organizowana impreza przypada na letnie miesiące. Tak przygotowany stół będzie prezentowała się elegancko i odświętnie. Wprowadzi odświętny nastrój.

Przekąski na imprezę

W trakcie przyjęć sprawdzają się zimne przekąski, które szybciutko można chwycić, zjeść i ruszyć do dalszej zabawy. Sałatki, koreczki czy deska serów na pewno spodobają się gościom. Warto również pamiętać chociaż o jednym ciepłym posiłku. Idealnie na imprezy sprawdzają się dania jednogarnkowe, które możemy szybko podać.

Tort jest najważniejszy

Pięknie ozdobiona sala, goście i przede wszystkim tort, który będzie kwintesencją urodzinowej imprezy. Warto zaszaleć i postarać się o tort, który w śmieszny sposób przypomni o wieku jubilata. Wspaniale wyglądają torty ze zdjęciami z młodości. Wybór tortów jest naprawdę duży i warto zastanowić się, jaki będzie najbardziej pasował do naszego jubilata.

Przygotowanie imprezy urodzinowej dla 60 – latka jest bardzo ważne, gdyż są to znaczące urodziny. Mamy wrażenie, że jest to pewna granica, którą warto uczcić i zapamiętać. A tak poza tym to każde urodziny warto obchodzić tak, by były warte zapamiętania.