Sylwestrowe dekoracje – co wybrać?

sylwestrowe dekoracje

Organizujesz imprezę sylwestrową dla przyjaciół? Wybrałeś już menu, zaprosiłeś gości? Jaki zatem jest kolejny etap? Spieszę z odpowiedzią, jest to organizacja dekoracji. Co znajdziemy w sklepach?

Balony na sylwestra

Są pewne obowiązkowe balony. Cyfry obowiązkowe to 0,1,2,8. Mówi Ci to coś? Oczywiście, że tak. Rok który żegnacie, musi być obowiązkowo umieszczony na ścianie. W sklepach i hurtowniach możesz kupić je w różnych kolorach. Oczywiście najpopularniejsze to złoto, niebieski i czarny. Możesz do nich dobrać resztę dekoracji, gdyż napis SYLWESTER 2018 powinien znaleźć się w centralnej części. Ten element będzie stanowił punkt wyjścia do doboru reszty. Jeżeli nadal jesteśmy w temacie balonów, to wybierzmy pozostałe. Można wybrać tradycyjne metaliczne balony albo też foliowe. Możemy też pokusić się o podświetlane led.

Girlandy

Złote gwiazdki czy inne powieszone przy suficie dadzą bardzo ciekawy efekt. Jeżeli wybierzemy te metaliczne będą one ładnie odbijały światło.

Oświetlenie

Doskonale do oświetlenia nadają się światełka choinkowe, można ustawić więcej lamp i nastrojowych świateł.

Gdzie kupić dekoracje?

Jeżeli planujesz kupić większą ilość wybierz się do hurtowni lub kup przez internet, gdyż sklepy stacjonarne nie mają zbyt korzystnych warunków. Oczywiście sylwestrowe dekoracje możesz również zrobić sama. Spokojnie poradzisz sobie z girlandami. Wystarczy znaleźć metaliczny papier i wygospodarować kilka godzin. Oczywiście jest coś czego nie kupić – są to balony.

Jak zrobić dekoracje sylwestrowe

Pomyślmy, co możesz wykonać sama. Biorę pod uwagę kwestie cenowe. Czy opłaca się wykonać coś samej czy taniej kupić oraz ile czasu zajmuje zrobienie konkretnej dekoracji.

Papierowe rozety

Wystarczy kupić odpowiednio sztywny papier i szerokie pasy składać w harmonijkę, później scalić z jednej strony i gotowe.

Pompony z bibuły

Również bardzo szybka i efektowna dekoracja. Wystarczy kupić krepinę lub bibułę w odpowiednim kolorze. Podobnie jak z rozetą trzeba składać je w harmonijkę. Najlepiej kilka warstw. Następnie związać na środku. Zaokrąglić brzegi i uformować kopułkę.