W dobrym stylu czyli kaloryfer dekoracyjny do mieszkania

kaloryfer dekoracyjny

Grzejniki czy kaloryfery nie kojarzą się nam z czymś stylowym co mogłoby dodać uroku pomieszczeniom. Wiele mieszkań w starym budownictwie nie wymienia nawet swoich żeberkowych podgrzewaczy. Dlaczego tak się dzieję? Może brak świadomości o nowych rozwiązaniach jest przyczyną takiego stanu rzeczy. Aktualnie na rynku istnieje wiele ciekawych rozwiązań dotyczących ogrzewania w mieszkaniach. Kaloryfer w formie dekoracyjnej to już norma w nowym budownictwie. Krytycy żeberkowych grzejników znaleźli zupełnie nowe rozwiązania w różnych aranżacjach, które mogą być dedykowane do konkretnych pomieszczeń w mieszkaniu, biurze, a nawet sklepie osiedlowym.

Nowy styl, nowa jakość

Staramy się, aby nasze mieszkania nabierały coraz to większego animuszu. Pozbywamy się starych, szpetnych mebli i urządzeń na rzecz bardziej nowoczesnych rozwiązań. Kaloryfer dekoracyjny może okazać się idealnym sposobem na dodanie ciekawego akcentu w pomieszczeniu. Przykładowo, kaloryfer w łazience może być przymocowany do ściany w formie pionowej, a przekładające się szczeble mogą posłużyć nam jako forma suszarki na ubrania. Nowoczesność i funkcjonalność – to aktualnie najważniejsze trendy w dzisiejszej aranżacji wnętrz. Minimalizm to przede wszystkim świeżość i energia, która ma nadać mieszkaniu dodatkowego kolorytu.

kaloryfer dekoracyjny

Jaki kaloryfer wybrać?

W mieszkaniu powinniśmy posiadać odpowiednio działający system ogrzewania, który nie tylko będzie się wyróżniał niebagatelnym wyglądem, ale będzie przede wszystkim spełniać swoje podstawowe funkcje. Poziome grzejniki dekoracyjne mogą okazać się idealnym wyborem do salonu czy przedpokoju. Pionowe wersje to z kolei dobry wybór na łazienkę czy kuchnię. Kolorystyka może również odgrywać ważną rolę. Pamiętaj, że zarówno jaskrawe kolory jak i bardziej stonowane barwy mogą nadać naszemu wnętrzu ciekawego charakteru. Jeżeli wszystko będzie współgrać to możemy być pewni o pozytywny rezultat naszych zmian.

Gdzie kupić?

Kaloryfer dekoracyjny może być zastosowany w wielu pomieszczeniach. Ta forma ogrzewania posiada jedną, podstawową cechę. Prezencja tych kaloryferów jest znacznie lepsza od tradycyjnych rozwiązań żeberkowych. Płaskie grzejniki w wersji pionowej i poziomej mogą okazać się strzałem w dziesiątkę! Na stronie (https://www.purmo.com/pl/) można znaleźć wiele rozwiązań, które mogą wpasować się do naszych wnętrz. Kaloryfer dekoracyjny od Purmo to gwarancja wysokiej estetyki i długiego działania.