Wózki widłowe Linde H80D-900

wózki widłowe linde

Magazyn, hala produkcyjna czy przemysłowa. Co łączy te wszystkie miejsca? Wózki widłowe! Te środki transportu wewnętrznego mają duży wpływ na produktywność pracy. Naszym szczególnym obiektem zainteresowań jest wózek widłowy od marki Linde H80D-900. Dlaczego jest to tak szczególny pojazd i co sprawia, że coraz więcej przedsiębiorstw decyduje się na wykorzystywać ten model w swoich zakładach?

Zacznijmy od tego, że marka Linde zajmuje się sprecyzowaną produkcją urządzeń do obsługi magazynowej. Europejscy liderzy w produkcji wózków widłowych posiadają swoje punkty sprzedażowe w ponad 100 krajach na świecie. Elektryczne i spalinowe wózki jezdniowe, techniczne urządzenia magazynowe, oprogramowania do zarządzania wózkami, systemy do wspomagania pracy operatorów, a także usługi związane z kształceniem.

Dlaczego wózki widłowe Linde?

Producent od lat pracuje nad najnowszymi rozwiązaniami w kwestii unowocześnienia produkcyjnych procesów technologicznych. Linde produkuje ponad 80 rodzajów wózków widłowych, jednak to model H80D-900 zwrócił naszą szczególną uwagę. Sprzęt ten jawi się jako jeden z najnowszych, a dodatkowo posiada wiele zalet technicznych, które znacznie usprawnią pracę operatorów.

wózki widłowe linde

Linde H80D-900

Wózki widłowe Linde od lat należą do światowej czołówki. Ten model jest usprawniony o kilka dodatkowych aspektów. Wysokość udźwigu wynosi V3750mm, sam masz wózka to 1200mm. Napęd w dieslu powoduje, że pojazd posiada wysoki stopień zwrotności.

CWW Blum Bydgoszcz – wynajem wózków widłowych

Salon znajdujący się w mieście Bydgoszcz to miejsce, które od lat specjalizuje się w sprzedaży oraz wynajmie wózków jezdniowych od wielu światowych producentów. Marka Linde to jedna z opcji wyboru. To właśnie model H80D-900 znajduje się w sprzedaży. Wózki widłowe Linde to opcja, która idealnie nadaje się na wynajem. CWW Blum zapewnia pełną obsługę UDT wraz z serwisem gwarancyjnym i pogwarancyjnym. W salonie możemy także skorzystać z opcji wymiany części na nowe. Płatności są przyjmowane za pośrednictwem płatności bankowych oraz w leasingu. Więcej informacji na temat wózków widłowych Linde i działającego serwisu można uzyskać na stronie https://cwwblum.com/, a za pośrednictwem telefonu doradzimy co do wyboru odpowiedniego modelu do charakteru miejsca pracy.