Wybieramy lampy do nowoczesnego wnętrza

Wybór lamp nie jest wbrew pozorom sprawą oczywistą. Poza tym, że muszą odpowiednio oświetlać nasze wnętrze, powinny także odpowiednio komponować się z aranżacją reszty mieszkania. W niniejszym materiale bliżej przyjrzymy się lampom do wnętrz utrzymanych w nowoczesnym stylu.

Podkreśl nowoczesny charakter swojego wnętrza

Nowoczesne wnętrza najczęściej są utrzymane w minimalistycznym, wręcz surowym tonie. Aby nie zaburzyć odbioru tego typu aranżacji, wszelkie elementy dekoracyjne w mieszkaniu powinny być spójne. Lampy również powinny subtelnie podkreślać charakter wnętrza, ale jednocześnie go nie przytłaczać. jakie zatem lampy warto wybierać, aby mieć pewność, że będą dobrym wyborem?

Postaw na żarówki dekoracyjne

Bardzo modnym rozwiązaniem jest wieszanie “gołych” żarówek, bez klosza. Świetny efekt można uzyskać zastępując klasyczne żarówki tymi dekoracyjnymi, które wewnątrz posiadają złote pręciki. Żarówki te można zakupić w różnych kształtach, zatem dają one naprawdę wiele możliwości. Najpiękniej wyglądają instalacje świetle składające się z kilku tego typu żarówek. Niezwykle ciekawy efekt daje również połączenie żarówek dekoracyjnych ze specjalnie przeznaczonymi do nich kloszami. Składają się one z prętów, które tworzą klosz o geometrycznym kształcie. Tego typu lampy świetnie wprowadzają garażowy klimat.

Klasyczny kinkiet House Doctor

House Doctor do skandynawska marka oferująca niezwykle ciekawe produkty, w tym lampy. W ofercie firmy znaleźć jednak można również produkty stonowane, które swoim designem nie przytłaczają wnętrza. Świetnym pomysłem na lampę do nowoczesnego wnętrza będzie kinkiet House Doctor w kolorze czarnym. To piękna lampa ścienna wykonana z metalu, która delikatnie otuli wnętrze swoim światłem, ale jednocześnie nie będzie przesadnie rzucać się w oczy. Ruchome ramię lampy dodatkowo zwiększa jej funkcjonalność, która świetnie sprawdzi się np. podczas czytania.

Sufitowe lampy LED

Nowoczesne wnętrza świetnie uzupełniają geometryczne kształty. Dlatego też naszą kolejna propozycją są sufitowe lampy LED. Pięknie oświetlają pomieszczenie, dodając mu jednocześnie stylu i elegancji. Ich prosta forma wygląda dostojnie i modernistycznie, co jest naprawdę pięknym i wyjątkowym połączeniem.

Nowoczesne lampy korespondują nie tylko z nowoczesnymi wnętrzami, ale również tymi urządzonymi w klasycznym stylu. Dodają charakteru, stanowią swego rodzaju wisienkę na torcie. Zachęcamy Was do bliższego poznania możliwości jakie dają wyżej wspomniane lampy.