Wybieramy świąteczne drzewko!

Święta coraz bliżej, więc jest to najlepszy czas na to, aby zacząć rozglądać się za świątecznym drzewkiem. W końcu to ono wprowadza do naszego domu wyjątkowy nastrój i sprawia, że panująca w nim aura jest tak wyjątkowa. Jaką choinkę wybrać, aby świąteczny klimat w naszym domu był jeszcze bardziej wyjątkowy? Z chęcią podpowiemy!

Żywa choinka – zapach lasu w Twoim domu

Nic tak nie wprowadza świątecznej atmosfery do domu, jak zapach lasu. Żywa choinka właśnie dlatego jest chętnie i często wybierana – w końcu nic tak nie działa na zmysły, jak piękny zapach. Decydując się na żywą choinkę, warto jednak pamiętać o tym, że z czasem może ona tracić swoje igły (przez co zamiatanie będzie naszą codziennością), a jej kolor z czasem się zmieni. Właśnie dlatego, jedną z lepszych praktyk, jest wybór żywej choinki z doniczką. Pozwoli nam to na regularne podlewanie drzewka przez cały rok. Po świętach choinkę można ustawić na balkonie, aby doczekała kolejnych świąt lub dać jej nowe życie w ogrodzie.

Choinka na pniu – modne rozwiązanie na kilka sezonów

Choinki na pniu skradły nasze serca już kilka sezonów temu, jednak wcale nie wyszły one z mody. Choinki na dłuższym pniu prezentują się niezwykle pięknie. Szczególnie dobrze wyglądają we wnętrzach nowoczesnych, skandynawskich, a także boho. Odpowiednio udekorowane będzie wyjątkową ozdobą mieszkania. Co więcej, choinki na wysokim pniu pokochają właściciele czworonogów, które uwielbiają strącać bombki z dolnych gałęzi oraz dzieci – przecież im wyższy pień, tym więcej prezentów zmieści się pod choinką!

Choinki na pniu ubrane, czyli rozwiązanie dla zapracowanych

Dla osób, które są zapracowane i niekoniecznie mają czas na dekorację choinki, szczególnie polecamy rozwiązanie gotowe. Jest nim nic innego jak choinki na pniu ubrane. To także idealny wybór dla osób, które niezbyt dobrze czują się w dekorowaniu, a ich zmysł estetyczny nie jest na tak wysokim poziomie. Takie rozwiązanie pomaga dobrać choinkę wręcz idealną do wnętrza!

Choinki na pniu oraz świąteczne dodatki znajdziesz pod adresem https://wnetrzarskie.pl/pl/c/Boze-Narodzenie/509.