Wynajem łóżek rehabilitacyjnych Katowice – sprawdzona wypożyczalnia

wynajem łóżek rehabilitacyjnych katowice

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych to usługa skierowana do osób, które z powodów zdrowotnych zmuszone są do przebywania większości dnia w pozycji leżącej lub opiekują się osobami, które muszą przestrzegać takich zaleceń. To sprzęt, który ułatwia życie pacjenta oraz jego opiekuna. W jaki sposób? Gdzie wypożyczyć łóżka rehabilitacyjne w Katowicach? Tego dowiesz się z tego tekstu.

Dlaczego łóżko rehabilitacyjne to dobre rozwiązanie?

Powodów, dla których warto zamówić łóżko rehabilitacyjne do domu, jest wiele. Przede wszystkim to sprzęt, który daje odrobinę niezależności pacjentowi. Nie jest tajemnicą to, że osoby, które zmuszone są przebywać większość dnia w pozycji leżącej (np. z powodu kontuzji, wrodzonej niepełnosprawności czy problemów motoryczno-ruchowych), mają trudności z podniesieniem się do pozycji siedzącej. Mając łóżko rehabilitacyjne, które ma elektryczną regulację i możliwość sterowania jej za pomocą pilota, chory nie musi polegać na opiekunie za każdym razem, gdy chce zjeść posiłek. To spore ułatwienie dla opiekującej się pacjentem osoby. Nie musi go samodzielnie dźwigać, co niekorzystnie wpływa na zdrowie zarówno pacjenta, jak i opiekuna.

Orto-Medic – sprawdzona wypożyczalnia

Choć bez wątpienia łóżka rehabilitacyjne są pomocnym sprzętem, to nie zawsze stać nas na zakup nowego modelu. A w przypadkach, gdy potrzebujemy takiego łóżka tylko na kilka tygodni lub miesięcy, to wręcz nieopłacalna inwestycja. Na szczęście, na rynku istnieje inna opcja, jaką jest wynajem.

Jeśli jesteś ze Śląska i interesuje Cię wynajem łóżek rehabilitacyjnych w Katowicachhttps://www.ortomedic.eu/wynajem-lozek-rehabilitacyjnych-katowice.html – to Orto-Medic będzie idealnym wyborem. To wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego z Gliwic, która oferuje swoim klientom transport pod wskazany adres na terenie wielu miast z województwa śląskiego.

To jednak nie ich jedyna zaleta. Mają spore doświadczenie w branży oraz wykwalifikowanych pracowników, którzy służą fachową pomocą przy wyborze odpowiedniego sprzętu. Co więcej, zamówisz u nich nie tylko łóżka rehabilitacyjne, ale też balkoniki, kule, schodołazy, materace przeciwodleżynowe i wiele więcej przydatnych podczas rehabilitacji sprzętów.