Zabieg powiększania ust – co warto wiedzieć?

Jeśli interesuje Cię powiększenie ust i chciałabyś odmienić swój wygląd nieinwazyjnymi metodami to sprawdź nasze porady dotyczące zabiegów medycyny estetycznej. Możesz niewielkim kosztem odmienić wygląd swoich ust i poczuć się pięknie. Gabinetów medycyny estetycznej jest wiele, a dostęp do takiego zabiegu jest łatwy. 

Powiększenie ust kwasem hialuronowym

Powiększenie ust za pomocą kwasu hialuronowego jest jedną z najpopularniejszych i najczęściej stosowanych metod. Jest to w pełni bezpieczny zabieg, wykonywany pod okiem specjalistów. Stosuje się go w celu poprawy kształtu ust, uwydatnienia ich lub zamaskowania nieproporcjonalności. 

Dla kogo jest ten zabieg? 

Jeśli zmagasz się z kompleksami dotyczącymi twoich ust, nie odpowiada Ci ich kształt, są asymetryczne, lub jedna warga jest wyraźnie mniejsza od drugiej, lub po prostu marzą Ci się obfite usta, to zabieg powiększania ust może spełnić Twoje oczekiwania. W wielu przypadkach usta tracą swoją jędrność wraz z wiekiem, przez co postarzają nasz wygląd. Pomoże nam w tym kwas hialuronowy, który jest bezpieczny, a dodatkowo pomoże nawilżyć usta i zapobiec pierzchnięciu oraz pękaniu tkanki. Powiększenie ust jest zabiegiem odwracalnym, jeśli nie będziemy usatysfakcjonowani końcowym efektem możemy rozpuścić kwas. Nie jest to zabieg trwały, kwas rozpuści się sam po około pół roku. 

Na czym polega zabieg powiększania ust? 

Przed zabiegiem usta są znieczulane miejscowo za pomocą kremu. Kwas hialuronowy wstrzykuje się igłą. Ilość kwasu jest zależna od tego jak wyraźny efekt zamierzamy osiągnąć. Następnie masuje się usta, by odpowiednio rozprowadzić produkt. Po zabiegu powinniśmy unikać nadmiernego wysiłku fizycznego i przegrzania. Miesiąc po procedurze należy udać się na wizytę kontrolną w celu sprawdzenia jak specyfik działa na nasze usta. Całość zabiegu trwa jedynie pół godziny, a efekty będą utrzymywały się przez około pół roku. 

Czym jest lip lift? 

Lip lift to chirurgiczny zabieg, który podnosi wargi, tym samym poprawiając ogólny wygląd naszych ust. Polega na uniesieniu górnej wargi poprzez usunięcie nadmiaru skóry spod nosa. Jest to idealne rozwiązanie dla osób z wąską górną wargą. Poprzez uniesienie jej, usta optycznie staną się powiększone, ponieważ zwiększy się powierzchnia czerwona wargi. Po zabiegu zostanie nam jedynie niewielka blizna w okolicy nosa. Lip lift jest rozwiązaniem dla osób, które szukają długotrwałego efektu, lub nie chcą powiększać objętości ust, a jedynie poprawić ich wygląd i proporcje. 

Dodatkowe informacje na temat zabiegu LIp Lift znajdziesz na stronie https://www.meaclinic.pl/zabiegi/lip-lift-podniesienie-ust