Nowoczesny dodatek – plakat w stylu skandynawskim

plakat

Styl skandynawski wkradł się do Polski już kilka lat temu. Od tego czasu jest najchętniej wybieranych stylem w wystroju wnętrz. Minimalizm, prostota i jasne kolory przełamywane są kontrastowymi lub pastelowymi dodatkami. Plakat to idealne uzupełnienie ścian w każdym wnętrzu.

Plakaty dekoracyjne we wnętrzach

Wnętrze urządzone w stylu skandynawskim stanowi idealną bazę do tego, żeby udekorować pomieszczenie kontrastowymi dodatkami. Różnorodność oferty plakatów skandynawskich sprawia, że niemal każdy może wybrać coś dla siebie. W sklepach możemy znaleźć proste, geometryczne wzory; malownicze pejzaże czy naturalne krajobrazy. Decydując się na plakaty dekoracyjne musimy wziąć pod uwagę czy mają one być kontrastowe czy wpasowywać się w prosty wygląd wnętrza. Plakaty dekoracyjne możemy wykorzystać w każdym pomieszczeniu: w salonie, w sypialni czy w kuchni. To rozwiązanie świetnie sprawdza się również w pokojach dziecięcych. W tym przypadku warto wybrać plakaty dekoracyjne o stonowanych kolorach, które harmonijnie wpasują się w pomieszczenie. Mogą być to wizerunki zwierząt czy pastelowe postacie z bajek.

Rozmieszczenie plakatów również warto wcześniej przemyśleć. W małych wnętrzach lepiej nie wieszać dużej ilości plakatów dekoracyjnych. Wybierz raczej te w orientacji pionowej, dzięki czemu wydłużysz ściany, a pokój będzie się wydawał większy. Jeżeli dysponujesz większą powierzchnią wybierz plakaty o różnych rozmiarach.

Szeroką ofertę plakatów dekoracyjnych skandynawskich znajdziesz w ofercie sklepu Amazing Decor: https://amazingdecor.pl/pl/menu/plakaty-190.html.