Modne dodatki i akcesoria z włóczki 2020

włóczka tshirt yarn biskvit

Wiosna nadchodzi wielkimi krokami, a wraz z nią najnowsze trendy modowe. Co wiosną będziemy nosić, na jakie wzory i kolory warto postawić? O tym w niniejszym materiale – zapraszamy!

Modne motywy w 2020 roku

W roku 2020 będą królowały przede wszystkim dwa główne nurty. Pierwszy z nich można zatytułować jako powrót do natury, a drugi jako szaleństwo geometryczne. Otóż wszelkie kolory natury, czyli brązy, zielenie, błękity oraz słoneczne odcienie żółtego, będą niezwykle popularne. Ponadto królować będą także motywy roślinne. Jednakże w porównaniu do zeszłorocznego motywu liści monstery, teraz popularne będą motywy nawiązujące do stylu boho. Zatem motyw łąki i lasu będzie najbardziej pożądany. Wszystko, co związane z naturą będzie motywem przewodnim rozpoczynającej się wiosny.  Drugim wiodącym prym trendem będzie szaleństwo wzorów i kolorów. Intensywne, wręcz neonowe barwy wciąż będą miały ogromną ilość zwolenników. W połączeniu z geometrycznymi wzorami i formami będą niezwykle modnym odzieżowym dodatkiem. To, czy zdecydujemy się na delikatne kwiatowe motywy lub żywiołowe i energetyczne wzory, zależy tylko od naszych indywidualnych preferencji.

Oryginalny dodatek – torebka na szydełku

Bardzo modnym dodatkiem, który będzie świetnie komponował się z dwoma powyższymi trendami, będą torebki wykonywane na szydełku. Choć spotykane na polskich ulicach już od jakiegoś czasu, to w tym sezonie przeżyją prawdziwy renesans. Różnorodność splotów (makramy), kolorów, kształtów oraz  rozmiarów tego typu torebek jest oszałamiająca. I co najważniejsze, każda kobieta może nauczyć się samodzielnie je wykonywać. W tym celu pomocą służby internetowa pasmanteria https://kotekmotek.pl/, która posiada wszelkie niezbędne akcesoria do wyrobu torebek i plecaków

włóczka t-shirt yarn biskvit

Jak zatem widać, od kilku ostatnich sezonów, pojawiają się głównie motywy roślinne, za każdym razem jednak w nieco zmienionej wersji. Zachęcamy do zabawy modą oraz dodatkami. Pozwoli to odświeżyć garderobę, a my sami lepiej poczujemy się wprowadzając element świeżości do naszego codziennego ubioru.