Ramka zatrzaskowa aluminiowa – dlaczego warto zdecydować się na jej zakup?

Ramka zatrzaskowa aluminiowa to niezawodne rozwiązanie, jeśli zależy nam na ciekawej formie promocji produktów lub ekspozycji zdjęć. Takie ramki sprawdzą się w wielu miejscach, a przy tym są łatwe w montażu i niedrogie. Gdzie sprawdzą się ramki zatrzaskowe i jakie posiadają zalety? O tym poniżej.

Dlaczego warto wybrać ramki zatrzaskowe?

Ramki zatrzaskowe są niezastąpione, jeśli zależy nam na estetycznej ekspozycji plakatu, zdjęcia lub grafiki. Taki nośnik reklamy będzie niezastąpiony w każdym biurze, sklepie, restauracji, hali ekspozycyjnej, ale także w przychodzi czy gabinecie dentystycznym.

Ciekawa grafika lub plakat to doskonały sposób na dekorację pustych ścian, jednak zwykłe przyklejenie ich do powierzchni za pomocą taśmy nie jest dobrym rozwiązaniem. Po pierwsze, nie wygląda to zbyt dobrze, a po drugie łatwo można zniszczyć taką dekorację. Zdecydowanie lepiej wybrać ramki aluminiowe. Dzięki nim nie tylko zapełnimy pustą przestrzeń na ścianie, ale także wyeksponujemy najważniejsze informacje, jakie zawarte zostaną na plakacie. Ramki zatrzaskowe są bardzo łatwe w montażu, a dany plakat można bez problemu wymienić. Działanie takiej ramki opiera się na skrócie OWZ, czyli otwierasz – wkładasz – zamykasz. Nie wymaga to pracy kilku osób, niepotrzebnego bałaganu, a także wiercenia zbędnych dziur w ścianie.

Jakie zalety posiadają ramki zatrzaskowe OWZ?

Ramki OWZ posiadają szereg różnych zalet, które decydują o tym, że stają się produktami coraz chętniej wybieranymi przez różne branże. Wśród najważniejszych zalet ramek zatrzaskowych można wymienić:

 • szybką oraz łatwą wymianę plakatu lub zdjęcia, bez konieczności obecności osób trzecich lub zbędnego bałaganu;
 • lekka konstrukcja ramki sprawia, że jest ona łatwa w montażu i transporcie, można ją też bez problemu przenosić;
 • ramki aluminiowe wyróżniają się nowoczesnym wyglądem, dzięki czemu są nie tylko nośnikiem informacji, ale też wyjątkową ozdobą, która doskonale sprawdza się w klasycznych i nowoczesnych wnętrzach;
 • ramki OWZ są dostępne w różnych rozmiarach, dlatego bez problemu możemy dopasować je do naszych potrzeb, rozmiarów plakatów i wolnego miejsca na ścianie, jakie chcemy zapełnić.

Gdzie można wykorzystać ramki zatrzaskowe aluminiowe?

Ramki zatrzaskowe aluminiowe z powodzeniem sprawdzą się w wielu miejscach. Są bardzo popularne między innymi w:

 • różnych sklepach, gdzie za ich pomocą eksponuje się aktualne informacje o produktach i promocjach;
 • bankach;
 • szkołach;
 • stacjach benzynowych;
 • kawiarniach i restauracjach;
 • biurach podróży, gdzie ekspozycja ofert i atrakcyjnych zdjęć jest szczególnie ważna;
 • firmach i przedsiębiorstwach.

Jeżeli chcemy wybrać ramki zatrzaskowe aluminiowe o wyjątkowej estetyce i jakości wykonania, to warto zapoznać się z bogatą ofertą firmy Avilo.pl: https://www.avilo.pl/pl/17-ramki-reklamowe-owz