Typy dekoracji z balonów na hel

dekoracje z balonów na hel

Balony były, są i będą popularnym akcesorium dekoracyjnym. Od czasów masowej produkcji tylko na chwilę stały się mniej popularne, by powrócić ze zdwojoną siłą. Jakie typy balonowych dekoracji możemy spotkać oraz jakie rodzaje balonów są wykorzystywane, aby je tworzyć?

Dekoracje z balonów na hel

Dekoracje z balonów to przemyślane kompozycje, dzięki którym można odmienić wygląd sali bankietowej, ogrodu czy domu, czy też innego miejsca w którym zamierzamy urządzić przyjęcie, czy firma wyprawia event.

 

Balonowe bukiety

Balonowe bukiety są chyba najpopularniejszą kompozycją. Można je przymocować bezpośrednio do podłoża, albo do przedmiotów krzesła, stołu. Ciekawie wyglądają również na zdjęciach. Balonowe bukiety mogą składać się z jednego typu balonów w jednym rozmiarze i w jednym kolorze lub mogą być zróżnicowane pod względem koloru materiału i sposobu wykończenia.

Pojedyncze balony z tiulowymi kokardami

 

Pojedyncze balony na hel z tiulowymi kokardami wyglądają ciekawie przymocowane do okrągłych stołów bankietowych lub do podłoża wiszące na długich tiulowych wstęgach. Takie balony mogą wszystkie na całej sali występować w jednym kolorze lub na zasadzie kontrastu np. białych i czarnych balonów lub metalicznych i perłowych. Podobne balonowe dekoracje tworzy się z balonów ledowych. Idealnie wyglądają one w nocy.

Sznur balonów

Balonowe sznury tworzy się zazwyczaj z kilkudziesięciu a nawet kilkuset balonów. Muszą być one przymocowane do sztywnej konstrukcji np. metalowego pałąka, który będzie opleciony balonami. Sznury balonowe są obecnie mniej popularne jeżeli tworzone są z jednakowych balonów. Jednak ostatnią nowością są te tworzone z różnego typu balonów w rożnej wielkości, dających efekt gron winorośli.

Typy balonów w balonowych dekoracjach

Do tworzenia balonowych dekoracji wykorzystuje się balone lateksowe tradycyjne matowe, a także te perłowe wypełnione helem. Częto sięga się po dodatki z metalicznych balonów foliowych w postaci balonów cyfr lub ciekawych kształtów.

Materiały do balonowych dekoracji znajdziecie na stronie Towar Na Festyny, pod adresem https://towarnafestyny.pl/