Używane meble sklepowe Warszawa – wyposaż swój sklep

Wyposażenie sklepu meblowego to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego czy zamierzasz urządzić duży sklep spożywczy, czy mniejszy sklepik przemysłowy – potrzebne będzie Ci kompleksowe wyposażenie. Warto dowiedzieć się jakie elementy będą potrzebne Ci w danym sklepie – w tym artykule krótko opowiemy jakie meble sklepowe można znaleźć i na co warto zwrócić uwagę przy ich wyborze. 

 

Urządzenia chłodnicze – zamrażarki, szafy  i regały chłodnicze

 

Jeśli planujemy sklep, w którym będziemy oferować produkty spożywcze o krótszym terminie ważności, mrożonki lub napoje – musimy zaopatrzyć się w urządzenia chłodzące. W sklepach takich jak Tarpom, możemy wybrać zarówno nowe jak i używane meble chłodzące: tarpom.com.pl. Przede wszystkim wyróżnić można zamrażarki, które świetnie sprawdzają się do przechowywania mrożonek, ryb, mięsa i tego typu produktów. Z kolei szafy chłodnicze i regały to urządzenia, które doskonale nadają się do takich produktów jak nabiał, napoje, różnego rodzaju produkty, które powinny być przechowywane w niższej temperaturze. Urządzenia chłodzące można ze sobą łączyć, dzięki czemu ustawienie ich w odpowiedni sposób w sklepie jest wygodne i praktyczne. 

 

Regały sklepowe i gondole – jak dobrać wyposażenie sklepu?

 

Regały sklepowe to jedne z podstawowych elementów wyposażenia. Przede wszystkim regały sklepowe powinny być wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą wytrwałe a dodatkowo łatwe d utrzymania w czystości. Regały to elementy wyposażenia sklepu, które będą bardzo często użytkowane – dlatego też solidne wykonanie jest tutaj bardzo istotne. Wyróżnić możemy kilka rodzajów regałów sklepowych. Obok standardowych rozwiązań, również z pewnością doskonałym rozwiązaniem będą regały na warzywa i owoce i gondole. Regały na warzywa i owoce, posiadają najczęściej elementy ze stali nierdzewnej, mają lekko opływowy kształt i są niższe. Wszystkie te elementy odpowiadają za wygodę i dostęp do danych produktów. Z kolei gondole są świetnym rozwiązaniem jeśli poszukujemy regałów, które będą rozdzielać alejki w naszym sklepie. Zazwyczaj gondole ustawia się na środku – służą one jako pewnego rodzaju dodatek do standardowych regałów sklepowych.