A Ty jaką torebkę założysz na specjalną okazję?

damska torebka guess

Nie musimy pisać o tym, czym jest torebka damska dla kobiety. Po prostu musi być i tyle. Jedna temat ten można rozwinąć o to jakie torebki damskie są modne, jakie warto wziąć ze sobą na najbardziej prestiżowe okazje, w jaki zawsze będziesz wyglądać dobrze. Tym tematem i naszymi przemyśleniami dzisiaj się z Wami podzielimy. 

Przede wszystkim zadbaj o dopasowanie do kreacji

Nie ma nic gorszego niż damska torebka niedopasowana do reszty stylizacji, a niestety zdarza się to dość często. Torebka oczywiście jest bardzo ważna i powinna zwracać na siebie uwagę. Jedna nie ma co robić z siebie choinki. Dobór kolorystyczny do stroju jest niesamowicie ważny, ale nie zakładaj w tym samym (szczególnie jaskrawym) kolorze butów, torebki, naszyjnika, kolczyków bo będziesz wyglądała jak niepoważne dziecko. łącz kolory, ale nie przesadzaj przy tym. We wszystkim ważne jest wyczucie i umiar. Jeśli chcesz zaskoczyć, postaw na nieszablonowe rozwiązanie, ale nie narażaj się na śmieszność.

damska torba guess

Dobierz klasę torebki do rangi wydarzenia

Nikt specjalnie nie zwraca uwagi na to jaką torebkę nosisz na zakupy, czy krótki spacer. Jednak jeśli wybierasz się na specjalne wydarzenie, musisz mieć ze sobą coś specjalnego. Coś specjalnego nie znaczy, żeby torebka była bardziej widoczna od Ciebie, to ma być idealne uzupełnienie całej kreacji, dlatego ważne jest także wyczucie. Na specjalną okazję dobrze będzie zabrać ze sobą torebkę markową. Markowa torebka będzie świadczyła o Twojej klasie i znajomości trendów. Nic innego jak właśnie torebka nadaje się do tego, aby zaskoczyć towarzystwo i pokazać się z tej dobrej, szykownej strony.

Jaką wziąć torebkę, aby dobrze się zaprezentować?

Tak naprawdę większość markowych torebek nada się do takich okazji, jednak marek tych jest zbyt dużo, aby je opisywać. Większość sklepów z markowymi torebkami będzie miało dobrą i szeroką ofertę. Jedną z nich, której popularność jest największa jest Guess. Salony Guess znajdują się w wielu centrach handlowych w całej Polsce, więc z dostępem do torebek tej marki problemów nie będzie. Poza tym sklepy internetowe także posiadają ogromną ofertę różnych modeli torebek Guess dlatego z wyborem. jest to marka o uznanej światowej renomie, a z drugiej strony jest na tyle popularna, że ceny znajdują się na przyzwoitym poziomie, dzięki czemu jest bardziej dostępne dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na topowe marki ze względu na zbyt duże ceny.