Ciekawe projekty kuchni na wymiar

kuchnia

Meble kuchenne to jedne z elementów podstawowego wyposażenie pomieszczenia kuchennego. Szukanie dla siebie tych odpowiednich mebli czy zabudowy meblowej często przyprawia o zawrót głowy. Firmy konkurują między sobą przedstawiają przeróżne warianty gotowych zestawów mebli. Zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem i bardziej opłacalnym są kuchnie na wymiar pod zabudowę.

Kuchnia stanowi swego rodzaju centrum domu i często jest to pomieszczenie, w którym spędza się najwięcej czasu. Dlatego bardzo istotne jest, aby pomieszczenie kuchenne było dobrze funkcjonalne i było jednocześnie przyjemnym miejscem do spędzania czasu.

Aranżacje kuchni na wymiar

Zabudowa pod wymiar ma bardzo wiele plusów nie tylko tych związanych z kwestią wizualną. Rozwiązanie w postaci mebli na wymiar to możliwość zyskania większej przestrzeni, istnieje możliwość zabudowania nietypowego pomieszczenia, dodatkowo możemy sami zadecydować o tym jak duże chcemy mieć szafki czy blat.

Zanim zdecydujemy się na kuchnie na wymiar najlepiej przyjrzeć się takim projektom. Dzięki temu łatwiej będzie wybrać nam coś dla siebie, zainspirować się gotowymi stworzonymi już projektami. Tego typu projekty są realizuje zwykle projektant wnętrz.

Poniżej kilka ciekawych propozycji aranżacji pomieszczenia kuchennego

projekt kuchni Vena
Realizacja: www.vena-kuchnie.pl

kuchnie na wymiar

kuchnie Wrocław

kuchnie
Realizacja: www.kompleksowo.pl

Stylowe kuchnie

Zabudowana kuchnia nie musi być nudna czy pospolita wystarczy, że zdecydujemy się na wybór jakiegoś konkretnego stylu wnętrzarskiego i stworzymy do niego dobrze komponujące się meble. Wśród najbardziej znanych stylów można zaliczyć: rustykalny, wiejski, glamour, skandynawski.

Komu zlecić projektowanie kuchni?

Wybór firmy, która tworzy kuchnie na wymiar i przy okazji zapewnia projektowanie wnętrz nie należy do łatwych. Bardzo ważne jest aby projektant wnętrz któremu zlecimy wykonanie takiego projektu w pełni zrozumiał nasze intencje i potrzeby. Biuro projektowe, które będzie odpowiedzialne za projektowanie kuchni i wnętrz ważne by posiadało doświadczenie w realizowaniu tego typu projektów i przedstawiła nam swoje dotychczasowe realizacje. Dodatkowo warto zapoznać się z tym z jakiego tworzywa i materiałów wykonywane są meble. Sprawdźmy również jaki okres gwarancji firma daje na wykonane meble i co wchodzi w skład reklamacji produktu.