Postaw na najlepsze materiały do projektu swojej nowej kuchni

kuchnia na wymiar

Gdy już poznasz pożądany wygląd swojej przyszłej kuchni, możesz zacząć wybierać meble kuchenne, wykończenia i tym podobne. Będzie to w większości sprowadzać się do Twojego budżetu, a szczerze powiemy, że inwestowanie w kuchnię najlepszej jakości, na jaką Cię stać, zwiększy wartość Twojego domu. I nie ulega wątpliwości, że im lepszej jakości materiały wybierzesz, tym dłużej Twoja kuchnia może służyć.

Materiały, które nadają się bardziej do tradycyjnego projektu kuchni:

Drewno liściaste to najlepszy i najbardziej wytrzymały materiał, jaki możesz wybrać do swoich szafek kuchennych. Sklejka z kolei jest równie dobrym wyborem i często nieco tańsza niż kuchnia z litego drewna. Pamiętajmy, że kwestie finansowe związane z remontem czy tworzeniem nowej kuchni należy dobrze przemyśleć, ponieważ nie są to finalnie małe kwoty.

kuchnia na wymiar

Elegancki, nowoczesny design kuchni:

Szafki z płyt pilśniowych: są zazwyczaj niedrogie, ale są trwałe i zapewniają całkowicie gładką powierzchnię, nadającą jej elegancki, minimalistyczny wygląd. Jest to substytut drewna o znacznie mniejszej wytrzymałości, natomiast o całkiem przystępnej cenie.

Jakich materiałów unikać przy doborze mebli kuchennych?

Szafki i drzwi do szaf z okleiną drewnianą zwykle nie są trwałe, ponieważ warstwa forniru może łuszczyć się i odpryskiwać. To samo dotyczy płyt wiórowych. Jednak oba te materiały są przyjazne dla budżetu, więc jeśli starasz się utrzymać koszty na minimalnym poziomie, mogą Ci się przydać. Więcej wskazówek dotyczących wyboru szafek kuchennych znajdziesz w naszym przewodniku zawierającym mnóstwo praktycznych porad i inspirujących pomysłów na https://mebe.com.pl/.

Pomysł na dopasowane meble kuchenne? Kuchnie na wymiar od Mebe Katowice

Idealna okazja pod względem ceny i jakości wykonania. Dobre studia projektowane cieszą się sporym zainteresowaniem wśród osób, które rozpoczynają remonty kuchni jak i całych mieszkań. Kuchnie na wymiar od Mebe Katowice to sprawdzone projekty jak i wykonanie. Przy pierwszym kontakcie telefonicznym możesz także liczyć na bezpłatny pomiar pomieszczenia. Dowiedz się więcej o działalności studia Mebe.