Roll up, winder czy potykacz owz – jakie produkty reklamowe wybrać?

Każda firma dokłada starań, aby przebić się przez gąszcz konkurencji. Aby być numerem jeden, nie wystarczy mieć wysokiej jakości produktów i usług. Reklama jest równie ważna, dlatego też firmy dokładają wszelkich starań, aby zostać zauważonym. Skuteczna reklama nie sprawia tylko, że jesteśmy bardziej widoczni, ale również przekłada się na wyższą sprzedaż. Podejmując decyzje z myślą o działaniach reklamowych, warto dowiedzieć się, z jakich narzędzi możemy skorzystać.

Roll up

Roll upy widuje się bardzo często na eventach branżowych na stanowisku danej firmy. Duża przestrzeń pozwala na przedstawienie oferty firmy w bardzo widoczny sposób. Roll up składa się ze ścianki materiałowej mierzącej około 2 metry, kasety, w której konstrukcja się chowa oraz drążka, który utrzymuje materiał w pionie. Jest to bardzo dobrze prezentujące się rozwiązanie, które jest również praktyczne w użytkowaniu z uwagi na system rolujący, który szybko rozkłada i składa konstrukcje.

Winder

Winder to inaczej flaga reklamowa, czyli kawałek materiału z nadrukiem reklamowym, założony na maszcie. Bardzo dobrze prezentuje się na imprezach plenerowych i przed budynkami firmowymi czy sklepami, gdyż powiewanie na wietrze flagi potrafi przyciągnać spojrzenia przechodniów. Posiadają również bardzo stabilną konstrukcję, więc może poradzić sobie równie skutecznie na trawie czy piasku.

Potykacz OWZ

Potykacz OWZ można często spotkać przed wejściem do restauracji czy sklepu. Można na niej umieścić na przykład aktualne promocje czy menu, a system owz pozwala na szybką zmianę plakatu w zależności od potrzeb.

Podsumowanie

Dla każdego narzędzia reklamowego można znaleźć rolę, dlatego warto zastanowić się nad nimi z osobna. Więcej informacji na temat produktów można znaleźć na stronie internetowej https://www.avilo.pl/pl/?main=1