Scyzoryki Victorinox – narzędzie dla majsterkowicza

scyzoryki marki victorinox

Szukasz idealnego scyzoryku, który będzie Ci służył przez długie lata i sprawdzi się w każdej sytuacji? Polecamy scyzoryki marki Victorinox. To lider sprzedaży, a jego produkty odznaczają się wyjątkową jakością wykonania.

Marka z historią

Firma Victorinox powstała już w 1884 r. Karl Elsener w swoim warsztacie stworzył projekt małego noża, który posiada różne funkcje. Po wyprodukowaniu go został opatentowany i do dziś znamy go jako szwajcarski nóż oficerski. Od tego czasu scyzoryki są używane przez wielu ludzi na świecie, w różnych zawodach. Dzięki swojej wielofunkcjonalności sprawdzają się w każdej, nawet ekstremalnej sytuacji, często ratując zdrowie i życie ludzi.

Modele

Scyzoryki Victorinox znajdziemy w wielu modelach. Jeśli szukasz czegoś kompaktowego i niewielkich rozmiarów, to wybierz małe scyzoryki. Jednym z ciekawszych modeli kompaktowych jest scyzoryk Victorinox@work. Oprócz ośmiu funkcji posiada również podręczną pamięć USB. Kompaktowe wersje sprawdzą się na co dzień, dla osób pracujących w biurach do zmagania się z małymi wyzwaniami zwykłego dnia.

Scyzoryki Victorinox występują także w średnim rozmiarze. Sprawdzą się do codziennych zadań w trudniejszych warunkach np. scyzoryk Farmer X Alox – posiada aż 10 funkcji, w tym piłę do drewna, śrubokręt, rozwiertak i szpikulec.

Wśród scyzoryków o średnich rozmiarach znajdziemy też modele dla szczególnie wymagających użytkowników. Evolution Grip S54 posiada niesamowitą ilość aż 32 funkcji! To wielozadaniowe narzędzie, które zmieści się w kieszeni. Z takim sprzętem możesz czuć się pewnie w każdej sytuacji.

Dla osób, które uwielbiają przygody i wyzwania przeznaczone są duże scyzoryki. Dzielimy je na modele z jednym lub wieloma ostrzami. Spodobają się w szczególności żeglarzom, majsterkowiczom, podróżnikom i wszelkim poszukiwaczom przygód. Będą niezawodne do zadań w terenie.

W sklepie Pol-Poż zamówisz scyzoryki Victorinox w dobrej cenie. Przekonaj się o tym samemu: https://sklep-ppoz.pl/szwajcarskie-scyzoryki-victorinox