Sport i elegancja idealnie połączone

trampki na koturnie

Trendy się zmieniają. Jedne przychodzą, inne odchodzą. Każdy rok a nawet sezon przynosi coś nowego. Jednak wiele z nich jest ponadczasowych i niezmiennych. „Moda powraca” – to hasło wielokrotnie powtarzane przez wszystkich dookoła faktycznie się sprawdza. Trampki są modne i popularne od lat. Ale niektóre wariacje z nimi związane są obecne dopiero od jakiegoś czasu.

Jak być modną na co dzień?

Na pewno warto trochę zainspirować się tym, co nas otacza oraz przejrzeć strony i blogi poświęcone modzie. Oczywiście absolutnie nie należy kopiować wszystkiego w stu procentach. Wszelkie obserwacje mają posłużyć jako inspiracja. Od pewnego czasu coraz bardziej popularne są trampki z wbudowanym w środku koturnem. Jest to rozwiązanie idealne dla każdej kobiety – niezależnie od wieku. Łączą one w sobie sportowy sznyt z odrobinką elegancji i ekstrawagancji. Takie rozwiązanie jest perfekcyjne dla niższych kobiet (ale nie tylko dla nich) – mogą one spokojnie ubrać buty z podwyższeniem, które są przy okazji niezwykle wygodne, tak więc można w nich chodzić praktycznie cały dzień. Ogromna wygoda i kilka centymetrów więcej – dla kobiet, którym natura poskąpiła wzrostu to rozwiązanie idealne. Dla kobiet wysokich – to opcja równie kusząca i warta wypróbowania.

trampki na koturnie

Do czego pasują trampki na koturnie?

Jest naprawdę wiele stylizacji, w których można wykorzystać trampki na koturnie. Na pewno do takich należy klasyczny look z jeansami w roli głównej. Niewątpliwie jednak takie obuwie pasuje do naprawdę wielu ubrań. Świetnie sprawdzi się w przypadku typowo sportowych stylizacji, czyli dresu bądź jeansów i jakiejś bluzy. Jednak równie ciekawie takie trampki będą wyglądać z jakąś miniówką – oczywiście nie powinna ona być zbyt elegancka, ale jeśli kobieta jest odważna, to może sobie pozwolić także na takie oryginalne połączenie. Tak więc nawet jakaś szalona impreza w klubie lub urodziny cioci nie muszą oznaczać nie zawsze wygodnych szpilek. Z pełnym powodzeniem można je zamienić na trampki na koturnie. Zobacz przykłady tutaj: https://egoistin.pl/32-trampki-sneakersy

zamszowe trampki z koturnem

Jakie trampki wybrać?

Wszystko zależy od indywidualnych preferencji. Większość kobiet uważa – słusznie zresztą – że butów nigdy dość. I ta taktyka sprawdzi się doskonale. Dlaczego nie zafundować sobie trampek w przeróżnych wzorach i kolorach? To niezwykle wygodne obuwie doskonale pasuje do wielu stylizacji, wystarczy tylko odpowiednio dopasować kolor.

Więcej info: http://chandra.blog.onet.pl/2013/04/29/do-czego-ubierac-trampki-na-koturnie/